malyj_gorgan (malyj_gorgan) wrote,
malyj_gorgan
malyj_gorgan

хороші новини / елітизм

Команда українських старшокласників класно виступила на цьогорічній ICYS в Малайзії. Новини кругом, правда, переважно, регіональні, то кожен пише про своїх (там з кількох регіонів діти були), але ось на Уніані теж: https://www.unian.ua/science/10529844-ukrajinski-shkolyari-zdobuli-5-medaley-na-mizhnarodniy-konferenciji-molodih-vchenih-u-malayziji-foto.html. Молодці! Ех, а я якраз оце мав був поїхати в Куала Лумпур по роботі, не захотів, а тепер шкодую, така була нагода перестріти там нашу делегацію.

Це було шановному Байтбастеру в його найкращу рубрику хороших новин "завзяття й праця щира". А тепер трохи елітизму і самовихваляння:
Я все думав: ну як же так? Серед друзів і знайомих нема вати, майже нема ЗЕ-ків (та і просто зеків теж), купа народу воювало, а хто не воював, майже всі волонтерять, підтримують, допомагають. При тому, що друзів і знайомих у нас реально дуже багато, активний спосіб життя, все-таки. Звідки ж раптом узялося все те болото, всі ті 75% і всі ті колаборанти? Хто вони такі? Де ховалися? Видно, все-таки, "страшно далєкі оніми от народа". Ось, наприклад, вищезгадана конференція. Я зі здивуванням дізнався, що керував делегацією не аби хто, а мій вчитель, а один з переможців -- мій племінник! Причому, тут ніякої родинності, коли поколіннями ходять в ту ж школу, тут чиста випадковість -- вчитель і племінник з різних міст і познайомилися вперше якраз в цій поїздці. Горджуся такими знайомими і родиною! Але ж воно, холєра, не у всіх так. І по телевізору чи в газеті не про всіх пишуть (це не про мене, про жінку! І взагалі, "Голос Америки" ще лише монтує, ще не показали!) Це ми що, уже еліта і тому "простих людей" перестали розуміти? От нічо собі! :)
Словом, отаке. Може, треба жити простіше, менше робити, ще менше думати, і тут-то я теж озеленюся? Краще не буду пробувати... Краще новий теґ додам, "ф*^нґ elitists", o!

Crosspost from https://malyj-gorgan.dreamwidth.org/94657.html.
Tags: україна, ф*^нґ elitists
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment